Skip to content

O nas

Piekarnia-Cukiernia MAR-PIEK powstała we wrześniu 1995 roku

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zorientowaną na potrzeby i oczekiwania klientów. Najlepsza nasza rekomendacją jest zadowolenie nabywców. Już ponad 8 lat produkujemy doskonałe produkty zgodnie ze wszystkimi polskimi normami jakości. Ogromny nacisk kładziemy zarówno na jakość swoich produktów, jak i na wykorzystywanych surowców do ich wyrobu. Firma bardzo dobrze orientuje się w gospodarce wolno-rynkowej, zatrudnia w tej chwili ok. 40 osób, dysponuje nowoczesnymi technologiami.

Nowoczesność w połączeniu z tradycją

W naszych zakładach spotyka się nowoczesność i tradycja: stare receptury oraz nowoczesne urządzenia. Zastosowanie nowej technologii pozwala na dokładniejsza kontrolę przebiegu procesu produkcji i kontroli jakości produkowanego pieczywa.Technologia produkcji pieczywa oparta jest na naturalnym kwasie chlebowym, co gwarantuje uzyskanie tradycyjnego polskiego chleba, który się nie kruszy i długo utrzymuje świeżość oraz ma niepowtarzalny smak i zapach.

Proponujemy Państwu

Proponujemy szeroką gamę pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Nasi klienci mogą wybierać spośród wielu rodzajów chleba, bułek oraz ciast i ciastek.